TEL: 534-724-868 | FORMULARZ KONTAKTOWY

1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


PROJEKTY


 

23. Seat Leon Cupra R

Seat Leon Cupra R odwiedził nas w celu przeprowadzenia pakietu New Shine, czyli pakietu dla nowych aut lub samochodów z bardzo dobrą kondycją lakieru. Nasze zadanie polegało na szczegółowym oczyszczeniu lakieru oraz zabezpieczeniu naturalnym woskiem przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, naleciałościami pdrogowymi jak np. smoła, sokami z drzew a także mocno niszczycielskimi lakier ptasimi odchodami. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji to piękne auto zawsze będzie miało odpowiedni wygląd i blask.

22. BMW X5

BMW X5. To naprawdę duże auto trafiło do nas w bardzo złej kondycji. Sporą warstwą brudu, pod nim lakier w bardzo złym stanie. Na zdjęciach zobaczycie prócz ogólnego zmatowienia oraz mnóstwa drobnych rysek kilka grubszych zarysowań. Auto przeszło całkowity tritment dzięki czemu lakier z powrotem wygląda świeżo i soczyście, pozbyliśmy się wszelki niedoskonałości. Dużo pracy wymagały wszelkie detale, końcówki wydechu, prawie że żółte felgi z wżartego pyłu hamulcowego czy skórzane fotele wewnątrz. Na koniec zabezpieczenie woskiem Swissvax Shield, nadał on ostateczny lustrzany wygląd i ochronę. Sami zobaczcie relacje z walki jak i efektu końcowego nad tym autem.

21. BMW X3 M-pakiet

Na BMW X3, z niewielkim przebiegiem, przeprowadziliśmy pakiet New Shine. Dokładnie mówiąc zajęliśmy się głównie zabezpieczeniem całego auta, od silnika, nadkola przez wnętrze po sam lakier. Sami zobaczcie dokładnie na zdjęciach jakiś środków użyliśmy i jaki efekt końcowy uzyskaliśmy. Zapraszam do obejrzenia pełnej fotorelacji!

20. BMW 5

Witam, chcielibyśmy przedstawić fotorelacje z prac nad BMW serii 5 w czarnym niemetalicznym kolorze. Nasze pracy objęły pełną korektę lakieru, zajęliśmy się całym wnętrzem wraz z oczyszczeniem i impregnacją skórzanej tapicerki. Felgi zostały zdjęte z auta, oczyszczone oraz zabezpieczone dedykowanym woskiem. Lakier po pełnej korekcie został zabezpieczony woskiem Swissvax dla najlepszej ochrony i dopełnienia idealnego efektu wizualnego.

19. BMW 3 Compact

Czarne BMW 320, trafiło do nas w celu odświeżenia lakieru oraz zabezpieczenia go woskiem. Początkowo wydawało się być w dość dobrym stanie, jednak po bliższym obejrzeniu auta okazało się że nie jest wcale tak dobrze.. Sami zobaczcie jak minęła nam praca nad autem. Przede wszystkim jednak musicie zobaczyć efekt końcowy, auto po korekcie zostało pokryte w pełni naturalny woskiem Lusso Oro które dało naprawdę niesamowity efekt. Zapraszamy!

18. Audi A3

Audi A3 s-line, w pięknym błękitnym kolorze. Trafiło do nas ze szpecącą je mocno rysą przez cały prawy bok. Walczyliśmy z nią dość długo jednak zwyciężyliśmy i pozbyliśmy się jej prawie całkowicie. Dodatkowo przeprowadziliśmy korektę całego lakieru oraz zabezpieczyliśmy całego woskiem. Zobaczcie sami fotorelację z tej walki i zwycięstwa nad okrutną rysą.

17. Audi RS4

Witam Was. Chciałem przedstawić Wam kilka zdjęć z prac nad Audi RS4, nad którym mieliśmy ostatnio wielką przyjemność pracować. Choć twardy lakier dał nam ostro popalić, efekt końcowy zrekompensował wszystkie trudy, piękne auto nabrało należytego wyglądu i blasku. Przeprowadzając pełną korektę postaraliśmy się wydobyć najlepszy wygląd lakieru. Na koniec auto zabezpieczone woskiem Zymol Glasur. Zadbanie o wszelkie detale dało niesamowity końcowy efekt wizualny. Zapraszamy do szczegółowej relacji.

16. Audi A4 Allroad 15-12-2013

Audi a4 allroad z gt;lakierem w bardzo dobrym stanie, trafiło do nas na kompletne oczyszczenie i zabezpieczenie lakieru oraz felg. Felgi zostały zdjęte z auta, oczyszczone i zabezpieczone dedykowanym woskiem. Sam lakier po dogłębnym oczyszczeniu i przygotowaniu specjalnym cleanerem został zabezpieczony woskiem Swissvax Shield. Dzięki czemu zyskał wspaniały lustrzany wygląd oraz ochronę. Dzięki temu będzie się zdecydowanie mniej brudził, banalnie łatwo mył i zawsze wyglądał świeżo i elegancko.

15. Ford Mondeo

Witamy i zapraszamy do krótkiej relacji z prac nad kompleksowym zabezpieczeniem nowego Hyundai’a. Naszym zadaniem było zabezpieczenie wszelkich elementów auta. Z samochodu zostały ściągnięte felgi w celu zabezpieczenia nadkoli i felg od wewnątrz, lakier zastał zabezpieczony trwałym woskiem, wszelkie elementy nielakierowane odpowiednimi kosmetykami, szyby powłoką hydrofobową. Zabezpieczyliśmy także wszelkie elementy wewnątrz auta. Dzięki temu auto będzie dłużej cieszyło idealnym wyglądem i łatwo utrzymywało w czystości.

14. Seatl Leon FR

Witamy. Chcieliśmy Was zaproście do obejrzenia pełnej foto relacji z prac nad białym Seatem. Jak zobaczycie na efekt końcowy wpłynęła na pewno korekta lakieru, aplikacja pod wosk specjalnej odżywki White Diamond oraz syntetycznego wosku który jest bardzo trwałym woskiem o świetnych właściwościach hydrofobowych. Sami zobaczcie jaki efekt tym prazem udało się nam uzyskać na białym kolorze.

13. BMW X3

Ostatnimi czasy odwiedziło nas BMW X3 z niesamowicie zniszczonym lakierem. Uszkodzenia które sami zobaczycie powstały od częstych wizyt na myjniach automatycznych. Jednak właściciel, prawdziwy pasjonata, oddał auto w nasze ręce aby przywrócić jak najlepszy blask lakieru. Po korekcie lakier został zabezpieczony woskiem Swissvax Shield, który nadał mu ostateczny wygląd i ochronę.

12. Volvo S60

Witamy, tym razem chcemy zaprezentować małą relację z prac i efektu końcowego nad Volvo S60. Autem zajęliśmy się jak najbardziej kompleksowo, zadbaliśmy o wszelkie detale. Zdjęliśmy z auta koła aby oczyścić i zabezpieczyć felgi i nadkola. Zajęliśmy się dokładnie komorą silnika i wnętrzem auta. Przeprowadziliśmy także pełną korektę lakieru. Dzięki tym wszelkim czynnością auto nabrało idealnego wyglądu a lakier głębi koloru oraz połysku. Zapraszamy!

11. Renault Megane III

Renault Megane III odwiedziło nasz salon. Po dokładnych oględzinach, tego świeżego auta, doszliśmy do wniosku iż wymaga pełnej, trójstopniowej korekty. Przeprowadziliśmy pełen pakiet Max Shine Detailing. Na koniec auto zabezpieczone naturalnym woskiem, przed szkodliwymi naleciałościami drogowymi oraz sokami z drzew które już dały się właścicielowi we znaki. Zapraszamy na dokładną fotorelację.

10. Toyota Avensis

Toyota Avensis, trafiła do nas na pełne odnowienie. Lakier mocno zniszczony przez lata użytkowania. Prace dodatkowo mocno utrudniła nam cała prawa strona auta, która posiadała kilka bardzo głębokich zarysowań przez całą długość. Udało się jednak całkowicie usunąć zarysowania, a także przywrócić cały lakier do idealnego stanu. Po zadbaniu o każdy detal, auto wygląda jak z salonu. Sami zobaczcie.

9. Audi 80

Witamy. Tym razem zapraszamy do krótkiej relacji z prac nad Audi 80. Naszym zadaniem było odnowienie auto do salonowego stanu. Dlatego jak najdokładniej oczyściliśmy auto, zdjęliśmy z auta koła aby mieć dostęp do nadkoli i felg od wewnątrz, oczyściliśmy całą komorę silnika. Po oczyszczeniu zregenerowaliśmy lakier pełną korektą oraz zabezpieczyliśmy trwałym woskiem. Bardzo dużo czasu spędziliśmy wewnątrz auta, oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy wszelkie elementy a części materiałowe wypraliśmy ekstrakcyjnie. Dzięki temu auto wygląda jak nowe, zapraszamy do relacji.

8. Opel Vectra

Opel Vectra GTS 2003r. trafiła do nas w celu odświeżenia w pakiecie Shine. Po oględzinach zobaczyliśmy że auto jest bardzo mocno zmatowiałe oraz pełne swi rli (malutkich rysek skutecznie blokujących lustrzane odbicie), nie brakło także mocniejszych obcierek. Oczywiście nie mogliśmy zawieść, kosmetyki w dłoń i do pracy. Po kilkunastu godzinach udało się! Spod fatalnego lakieru wydobyliśmy piękny śliwkowy odcień i dzięki już prawie legendarnemu wosku Meguiar’s #16 wykończyliśmy na lustro, zobaczcie sami!

7. Volkswagen Golf V GTI

Volkswagen Golf V Gti, trafił do nas na przeprowadzenie pakietu Shine. Lakier po żmudnym oczyszczeniu ukazał dość fatalny wygląd, jednak nasza korekta oraz zabieg woskowania nadały mu niesamowite odświeżenie, blask i głębie pięknego czarnego lakieru. Sprawdźcie Sami, zapraszam do fotorelacji!

6. Mercedes C-Class

Tym razem trafiło do nas auto z charakterem AMG, a dokładnie Mercedes C30 AMG. Mocno zmatowiały, porysowany od niewłaściwej pielęgnacji czarny lakier aż smuto było patrzeć. W Shine Factory Mercedes został odświeżony w pakiecie Shine oraz uzgodnieniu z właścicielem zabezpieczony jednym z najlepszych i najdroższych wosków świata marki Swissvax. Bez wątpienia zabiegi te dały zapierający dech efekt. Zobaczcie sami całą fotorelację i efekty.

5. Hyundai ix30

Witamy i zapraszamy do krótkiej relacji z prac nad kompleksowym zabezpieczeniem nowego Hyundai’a. Naszym zadaniem było zabezpieczenie wszelkich elementów auta. Z samochodu zostały ściągnięte felgi w celu zabezpieczenia nadkoli i felg od wewnątrz, lakier zastał zabezpieczony trwałym woskiem, wszelkie elementy nielakierowane odpowiednimi kosmetykami, szyby powłoką hydrofobową. Zabezpieczyliśmy także wszelkie elementy wewnątrz auta. Dzięki temu auto będzie dłużej cieszyło idealnym wyglądem i łatwo utrzymywało w czystości.

4. Honda FR-V

Honda- Honda FR-V z wyglądu zadziorna i niepozorna, ale bez wątpienia spore 6 miejscowe auto. Trafiło do nas z dość mocno zniszczonym lakierem i kilkoma obcierkami parkingowymi w celu odświeżenia w pakiecie Shine. Myślę że to zadanie udało się w zupełności, gdyż auto po korekcie lakieru i zabezpieczeniu woskiem wygląda nie do poznania, zobaczcie sami całą foto relację z prac.