1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png

Nowe potężne zabezpieczenie lakieru czyli bezbarwne folie ochronne aplikowane przez specjalistów Shine Factory Warszawa

Oprócz zabezpieczenia całego auta mocną ceramiczną powłoką istnieje także możliwość przeprowadzenia przez nas pokrycia najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów auta bezbarwnymi foliami ochronnymi. Folie ochronne chronią przed najmocniejszymi uszkodzeniami jak odpryski lakieru od kamieni na froncie samochodu, rysami, lekkimi obcierkami np. zderzaka, itp itd. Polecane szczególnie dla aut z dużą mocą (szybko się przemieszczających), jeżdżących dużo po autostradach i trasach, samochodach typu SUV i terenowych (wysokie płaskie przody). Istnieje wiele możliwości aplikacji na różne elementy auta takie jak: – Najbardziej narażony przód: Folia ochronna na maskę, zderzak, błotniki przednie – Klosze lamp. Nowoczesne bardzo wrażliwe na wypiaskowanie od żwiru drogowego i kamieni. – Lusterka oraz przednie słupki. – Wnęki pod klamkami czy też półka tylnego zderzaka (częste uszkodzenia od wkładania rzeczy do bagażnika). – Oklejanie całych aut jako najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia lakieru. – Zabezpieczenie niewidoczną folią przedniej szyby przed odpryskami oraz rysami. Każdy z elementów może być osobno pokrywany folią jak tylko życzy sobie klient. Pakiet grubej natryskowej ceramiki wraz z dodatkowymi elementami bezbarwnej folii tworzy pancerną zbroję dla Twojego auta. Zapraszamy do kontaktu i wyceny. Szerokie informacje, testy, pakiety, rodzaje folii- w zakładce folie ochronne. Dziękujemy za uwagę ShineFactory Warszawa

100% ceramiki na Twoim Aucie! Przełomowa natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z natryskowej metody aplikacji powłoki ceramicznej! 100% powłoki na Twoim Aucie. Ręczne warstwowanie powłok niestety nie przynosi oczekiwanych rezultatów.. dlatego też po wielu miesiącach testów oraz rozmów z producentem powłok ceramicznych Optimum Technology, opracowaliśmy jako jedyni w Polsce metodę natryskowej aplikacji wielowarstwowej/trzyskładnikowej powłoki ceramicznej Optimum pod nazwą OptiCoat PRO+GlossCoat. Dzięki aplikacji warstw poprzez natrysk potrafimy osiągnąć przełomowe znakomite wyniki działania kompozytu ceramicznego na aucie. Poprzez to uzyskujemy maksymalnie grubą i co ważne równą warstwę ceramiki na lakierze, co za tym idzie nieosiągalną do tej pory ochronę, trwałość, efekt wizualny połysku oraz działanie samej powłoki.

TVN Turbo i idealne zabezpieczenie zimowe ceramiką w ShineFactory :)

Powłoka ceramiczna Optimum OptiCoat Professional 9H+, posiada testy i certyfikaty TUV nawet w specjalistycznych komorach atmosferycznych (test do pobrania w odpowiedniej zakładce). Dzięki wieloletniemu dopracowaniu przez Amerykańską firmę Optimum Polymer Technology, powłoki oparte na kompozycie ceramicznym idealnie chronią lakier i wszelkie inne el. auta w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Dzięki niewiarygodnym właściwością hydrofobowym, powłoki te zbierają minimalną ilość zabrudzeń oraz w trudnych warunkach pogodowych posiadają właściwości samooczyszczania.

Już teraz możecie Państwo zobaczyć ponad 700 pełnych fotorelacji z prac nad różnymi autami!

Od początku naszej wieloletniej działalności kilkaset aut przeszło zabiegi związane z auto-detailngiem w naszym studio. Zajmowaliśmy się autami wszystkich klas, od aut miejskich przez auta sportowe, limuzyny, suvy itp. Autami nowymi oraz używanymi w różnym stanie. Z doświadczenia potrafimy pracować nad lakierami o różnych właściwościach, rożnych marek czy lat produkcji. Jesteśmy całkowicie niezależni od wszelkich producentów, dlatego możemy pracować na kosmetykach i aplikować nieszablonowe powłoki, które wybieramy z całego świata po wielu testach i próbach. Na naszej stronie możecie Państwo zobaczyć już ponad 700 pełnych fotorelacji z prac nad różnymi autami. Zapraszamy do działu Projekty. Zapraszamy, także do skorzystania z wyszukiwarki projektów! Dzięki niej możecie Państwo łatwo znaleźć auto, z którego fotorelację chcecie zobaczyć. Być może będzie bardzo podobne do Waszego!

Z dumą pragniemy poinformować, iż zostaliśmy autoryzowanym studiem detailingu Optimum Polymer Technologies!

Od wielu lat zajmujemy się detailingiem, staramy się używać najwyższej klasy kosmetyków do pielęgnacji waszych aut. Cały czas testujemy produkty z całego świata. Ostatnimi czasy mocno zainteresowała nas Amerykańska firma Optimum Polymer Technologies. Firma ta w laboratoryjny sposób pracuje na całym świecie nad najbardziej zaawansowanymi produktami do pielęgnacji aut w szczególności powłok ochronnych, przechodzących rygorystyczne testy TUV! Po wielotygodniowych rozmowach z producentem oraz pracy na produktach byliśmy niesamowicie pozytywnie zaskoczeni i postanowiliśmy wprowadzić je do naszej oferty. Z dumą pragniemy poinformować, iż zostaliśmy pierwszym i jedynym w Polsce autoryzowanym studiem detailingu mogącym aplikować najbardziej zaawansowane technologicznie powłoki ochronne. Dlaczego najbardziej zaawansowane ? Zapraszamy do działu powłoki ceramiczne z informacjami i testami powłok Optimum GlossCoat oraz OptiCoat Professional.

ShineFactory + Wheeler Dealer + Jaguar E-type

Witamy Was serdecznie! Chcielibyśmy przedstawić Wam krótką relację z bardzo ciekawej i przyjemnej przygody, jaka nas spotkała. Jakiś czas temu, dostaliśmy dość specyficzny telefon.. był to jeden z członków zespołu wheeler dealer. Dostaliśmy informację iż są teraz w Polsce z Mikiem Brewerem i całą ekipą w celu nakręcenia odcinka ich nowego programu Trading Off. Eee staliśmy jak wryci. Z dalszej rozmowy wynikło, iż posiadają pięknego Jaguara E type po wielu przejściach i chcą go doprowadzić do jak najlepszego stanu bez konieczności lakierowania. Chociaż mieli już koncepcję na „mycie parowe” są pod wrażeniem efektów naszych prac i z wielką chęcią spróbowaliby naszych usług. Z wielkim uśmiechem na twarzy zgodziliśmy się na współpracę. Po kilku dodatkowych telefonach uświadomiono nam, iż to nie żarty i że prace będą polegały także, a przede wszystkim na nakręceniu dużej ilości ujęć z naszej pracy i rozmów z Mikiem, które zobaczy cały świat. Troszkę przestraszeni, ale z wielkim entuzjazmem zapewniliśmy, iż staniemy na wysokości zadania i zrobimy, co będzie w naszej mocy. Zapraszamy do przeczytania dalszego opisu dnia oraz pełnej fotorelacji zdjęciowej.

Usuwanie wgniotek bez lakierowania różnego rodzaju metodami.

Witamy i zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usuwania najróżniejszego rodzaju wgniotek z elementów Państwa aut. Długo wyszukiwani eksperci z którymi współpracujemy od wielu lat zawodowo zajmują się wyciąganiem wgniotek z aut najróżniejszych marek. Stosujemy najróżniejsze metody ich usuwania od wewnątrz oraz z zewnątrz, nawet tych najcięższych z zamkniętych profili lub w miejscach wzmocnień konstrukcyjnych. Cena za usuniecie wgnieceń od elementu zaczyna się od 200zł, natomiast zawsze jest dokładnie

Coraz więcej osób oraz firm zakończyło nasze szkolenia z auto detailingu!

Witamy. Coraz więcej firm i osób korzysta z naszych szkoleń na temat ogólnie pojętej kosmetyki aut oraz korekty i renowacji lakieru. Bardzo nam miło pracować z Wami, bardzo fajna atmosfera oraz Wasza chęć do pracy daje świetne efekty! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą szkolenia z detailingu – Opis Szkoleń.

Nowe powłoki ochronne. Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne.

Już dziś w Shine Factory, oferujemy zabezpieczenie lakierów w Państwa autach najnowszymi technologicznie i najlepszymi na świecie, powłokami ochronnymi. Zarówno kwarcowymi jak i ceramicznymi. Specjalnie dla Państwa, po wielu testach, z całego rynku produktów wybraliśmy 4 najlepsze powłoki, ceramiczne oraz kwarcowe, które możemy nałożyć na Państwa samochód. 1. Powłoka ceramiczna Opti-Coat. 2. Powłoka ceramiczna CeramicPro Light. 3. Powłoka kwarcowa Gyeon Q2 Prime. 4. Powłoka kwarcowa Cquartz. Po więcej informacji oraz dokładny opis wszystkich powłok zapraszamy do zakładki Powłoki Ochronne.

Szkolenia z auto detailingu

ShineFactory to firma detailingowa z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas w profesjonalny sposób zajęliśmy się niezliczoną ilością aut, a już ponad 280 przedstawiliśmy w pełnych fotorelacjach na naszej stronie w dziale projekty. Tym razem jednak pragniemy zaproponować szkolenia z pielęgnacji i kosmetyki aut. Kilkudniowe szkolenie w skrócie obejmować będzie dokładne zapoznanie się z rynkiem oraz wszelkimi produktami kosmetyki aut, poznanie praktyczne metod korekty lakierów, przedstawienie różnorodnych metod zabezpieczania lakierów oraz przede wszystkim przekazanie tajników wiedzy. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z kosztami oraz czynnościami szkolenia.